Piekarz ciastowy / piecowy (m/k)

Nałęczów
Oferta opublikowana16.02.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży spożywczej, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie ciasta i produkcja zgodna z recepturą,
  • Obróbka ręczna ciasta,
  • Obsługa pieca,
  • Kontrola jakości produktu końcowego.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe,
  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych jako cukiernik, piekarz, wypiekacz itp.,
  • Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania),
  • Samodzielność, zaangażowanie, skrupulatność, systematyczność,
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie: 7500-9000 zł/brutto,
  • Miejsce pracy: Garbów.