Umowa o pracę4 600-5 200 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa18.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonego Piekarza - Ciastowego, który będzie odpowiedzialny za tworzenie wyjątkowych wypieków oraz dbanie o jakość produktów. Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, kreatywną i z pasją do pieczenia, Aplikuj !

Obowiązki

  • Pieczenie i tworzenie różnorodnych ciastek oraz wyrobów cukierniczych
  • Zachowanie najwyższej jakości i smaku naszych wyrobów
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Sumienność i punktualność
  • Zaangażowanie w pracę
  • Zaradność i samodzielność

Oferujemy

  • Premię uznaniową
  • Umowę o pracę
  • Pełen etat
  • Możliwość długoletniej współpracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1