Piaskarz/ praca od zaraz

Rotterdam
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Nasz klient od ponad 30 lat specjalizuje się w śrutowaniu, piaskowaniu i natryskiwaniu dużych urządzeń, maszyn i innych podobnych produktów. Poszukujemy piaskarza z doswiadczeniem. Praca polega głównie na śrutowaniu metalowych przedmiotów w kabinie śrutowniczej. Nasze projekty są w całej Holandii, więc zapewniamy odpowiednie zakwaterowanie w regionie max. 30 km. Oczywiście zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne i różne opcje szkolenia.

Obowiązki

  • Piaskowanie duzych elementow.

Wymagania

  • Doswiadczenie w piaskowaniu;
  • Masz co najmniej 1 rok odpowiedniego doświadczenia zawodowego;
  • Samodzielności i umiejętności komunikowania się ze współpracownikami w języku angielskim lub polskim;

Oferujemy

  • Wypłatę dobrego wynagrodzenia (550 € NETTO tygodniowo);
  • Konto emerytalne w Stipp(+);
  • Zakwaterowanie przez Eming i zgodnie ze standardem SNF (pokój jednoosobowy);
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego;
  • Dobrej jakości odzież robocza;
  • Jedna osoba kontaktowa;
  • Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem ZEM.