Personel sprzątający – praca w Szwecji

Karlsborg
Inny9-11 €brutto / godz.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • Czy masz doświadczenie w sprzątaniu oraz znasz język angielski? Czy marzysz o pracy za granicą? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Dołącz do nas i aplikuj na stanowisko pokojówki już dziś. Podstawowe warunki współpracy: Stawka: 9-11€/h na rękę Termin: 1.06-31.08.2024 Miejscowość: Karslborg

Obowiązki

  • Praca na stanowisku sprzątaczki na campingu
  • Sprzątanie domków i części wspólnych

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość j. angielskiego - poziom komunikatywny

Oferujemy

  • Stawka 9-11€/h na rękę
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje
  • Stały kontakt z polskim koordynatorem
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Zdalna i szybka rekrutacja

Gwarantujemy

  • Zawsze podajemy stawki netto - z góry wiesz ile zarobisz na rękę! (nie ma żadnych ukrytych kosztów)
  • Opiekę dedykowanego koordynatora, który jest z Tobą w stałym kontakcie (zawsze się dodzwonisz lub dostaniesz szybką odpowiedź SMS)
  • Szybkie rozwiązywanie problemów, z którymi możesz się spotkać
  • Pierwszeństwo w dostępie do nowych ofert dla stałych pracowników
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem
  • Najwyższą jakość obsługi - rekrutacja jest przyjazna i bardzo sprawna
  • Regularne informowanie o nowych ofertach pracy dopasowanych do Twoich kwalifikacji