Pary / Małżeństwa do pracy w Ogrodnictwie / Szkółka roślin

Aalen
Umowa o pracę2 475-2 700 €brutto / mies.
Oferta opublikowana03.05.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja, bhp / ochrona środowiska / rolnictwo
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Pary / Małżeństwa do pracy w Ogrodnictwie / Szkółka roślin, podstawowy niemiecki albo angielski i auto, Ellwangen południowe Niemcy || Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z okolicy miasta Ellwangen: Pary do pracy w ogrodnictwie. Mogą kandydować młode pary w dobrej kondycji fizycznej ze znajomością języka niemieckiego albo angielskiego i własnym autem.

Obowiązki

  • Miejsce pracy: okolice miasta Ellwangen, południowo zachodnie Niemcy
  • Praca jest aktualna od początku maja lub w późniejszym terminie
  • Pracodawcą jest niemiecki ogrodnik / szkółka kwiatów i roślin ogrodowych, z okolicy miasta 73479 Ellwangen, południowo zachodnie Niemcy
  • Praca jest do wyboru: na okres minimum 3 miesiące albo na stałe, z przerwą zimową ok. 1 do 2 miesiące
  • Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 175 do 195 godzin miesięcznie
  • Główne obowiązki:
  • Praca przy roślinach ozdobnych na zewnątrz i w szklarni
  • Podlewanie, doniczkowanie roślin
  • Obsługa maszyn do przesadzania
  • Kultywacja ziemi, nawadnianie i nawożenie
  • Przenoszenie roślin na magazyn, pakowanie i przygotowanie do transportu
  • Załadunek roślin na ciężarówkę

Wymagania

  • Mogą kandydować: młode pary (małżeństwa) z wysoką motywacją i gotowością do pracy fizycznej przeważnie na zewnątrz, często w pozycji pochylonej
  • Doświadczenie pracy w ogrodnictwie jest mile widziane, ale niekonieczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracach manualnych, dokładność i umiejętność pracy w skupieniu
  • Konieczna przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego albo angielskiego (min. A1 / A2)
  • Posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy
  • Konieczna gotowość do pracy w Niemczech minimum 3 miesięcy albo dłużej
  • Umiejętność pracy w zespole, pracowitość, punktualność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + Możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek w zależności od potrzeb
  • Wynagrodzenie brutto: od 12,41 euro / godz.
  • + Dieta brutto 7 euro / dzień pracy (od 140 do 157 euro brutto miesięcznie)
  • Miesięczne wynagrodzenie netto ok. 1650 do 1800 euro
  • + Cykliczne podwyżki, najczęściej co 6 miesiące (dla pracowników stałych)
  • + Możliwy zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do pracy (zwrot następuje po zakończeniu sezonu, czyli wraz z ostatnią wypłatą w tym roku)
  • + Możliwa dodatkowa premia uznaniowa, wypłacana pod koniec sezonu
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i płatne przez pracownika 150 euro miesięcznie (5 euro / dzień) od osoby. Z pierwszej wypłaty jest potrącona kaucja za kwaterę, która jest zwracana po opuszczeniu kwatery (wyjeździe po pracy do Polski)
  • Kwatera jest w pełni wyposażona (internet, pralka, kuchnia, łazienka)

Dodatkowe informacje

  • Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1