Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.

Nasza podopieczna Pani Laura mieszka w Bremie. Ma 98 lat i z racji swojego wieku nie radzi już sobie z prowadzeniem domu. Korzysta z chodzika, choruje na zaburzenia rytmu serca, przewlekłe biegunki, demencję i depresję, ma również problemy z nietrzymaniem moczu.

Pani do opieki, praca w Niemczech

Brema
NIEM_659A

Obowiązki:

Głównie to obowiązki domowe czyli gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy, sprzątanie. A także obowiązki opiekuńcze: wszelkiego rodzaju pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu, podczas jedzenia.

Wymagania:

Od kandydatek wymagamy bardzo dobrej znajomości języka oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.

Oferujemy:

Zapewniamy legalne zatrudnienie, wysokie zarobki, premię za szybki wyjazd, odprowadzanie składek emerytalno – rentowych, zapewniony i opłacony przejazd do i z Niemiec, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6739 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Gal anonim

Gowork! No nareszcie to jakoś wygląda! Super, że jeszcze przed świetami!

Anonimowy

Nowa odsłona strony jest o wiele lepsza niż poprzednia

nieśmiały

Super firma, super atmosfera