Firma KBTI Poland obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Pakowacz
Miejsce pracy: Haga/Poeldijk

Pakowanie warzyw i owoców
Poeldijk

Obowiązki
Pakowanie warzyw i owoców, układanie na tacki
przepakowanie z kartonów
praca na linii produkcyjnej

Wymagania
Dostępność
Chęć do pracy w systemie zmianowym
mile widziane prawo jazdy kat.B oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy
Holenderską umowę o pracę
 Stawki od 9,11 do 10,11 euro brutto
 Zakwaterowanie
 Ubezpieczenie
 Transport do pracy

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Poeldijk

KBTI Poland