Pakowanie kosmetyków i składanie opakowań

Ravenstein
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Firma Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy oferującą zatrudnienie na terenie Holandii.Działamy od roku 2004 pod numerem KRAZ 855.Działamy przede wszystkim w branży logistycznej oraz produkcyjnej.
Numer referencyjny:855

Obowiązki

  • Firma zajmujesię produkcją opakowań kartonowych: drukuje, wycina, przetwarza. Doobowiązkówm.in. należeć będzie:składanie opakowań,pakowanie płynów do soczewek,wypełnianie pudełek produktem, pakowanie kosmetyków
  • W firmie jest kilka działów i będziesz przemieszczać sie co 2h pomiędzy działami, aby być pewnym, że praca nie jest dla Ciebie zbyt ciężka i nudna

Wymagania

  • Chęć do pracy

Oferujemy

  • Główne atuty oferty:
  • · TRANSPORT DO HOLANDII GRATIS!
  • · BRAK STAWEK WIEKOWYCH!
  • · GWARANCJA GODZIN!
  • · STAWKA GODZINOWA – 13,27 Euro brutto
  • · DODATEK DO WYNAGRODZENIA ZORGTOESLAG 123,00 Euro/miesięcznie
  • Dodatkowo oferujemy:
  • §Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2/3-osobowych blisko pracy
  • §Dojazd do pracy samochodami służbowymi
  • §Ubezpieczenie
  • §Holenderską umowę o prace
  • §Opiekę polskojęzyczną Flexsupport w Holandii
  • §Pomoc przy założeniu numeru BSN/SOFI
  • §Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)
  • §Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1