Pakowanie – kompletowanie zamówień – kwiaty i krzewy

Dodano: 27.05.2020
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Firma Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy oferującą zatrudnienie przede wszystkim
na terenie Holandii.
Działamy od roku 2004 pod numerem KRAZ 855.
Działamy przede wszystkim w branży logistycznej oraz produkcyjnej.

Aalsmeer
855

Obowiązki

Praca w firmie INTRATUIN polega na zbieraniu.i kompletowaniu zamówień, pakowywaniu kwiatów, krzewów ozdobnych dla danych sklepów lub odbiorców indywidulanych.

Wymagania

Chec do pracy

Oferujemy

Główne atuty oferty:

-         TRANPORT DO HOLANDII GRATIS!

-         BRAK STAWEK WIEKOWYCH!

-         GWRANCJA GODZIN!
-         STAWKA GODZINOWA – 9,20 brutto + dodatki zmianowe
-         PRACA CIĄGŁA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZMIAN
-         DODATEK DO WYNAGRODZENIA ZORGTOESLAG 93,00 euro/miesiecznie
-         PRACA W MIŁEJ ATMOSFERZE ORAZ W OKOLICY PIȨKNEGO MIASTA AMSTRADAMU

Dodatkowo oferujemy:

§ Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2- osobowych blisko pracy

§ Dojazd do pracy samochodami sluzbowymi

§ Ubezpieczenie

§ Holenderska umowe o prace

§ Opiekę polskojęzyczną koordynatrow w Holandii

§ Możliwość wyjazdu dla par

§ Pomoc przy założeniu BSN-numeru sofi

§ Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)

§ Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu

§ Rekompensaty do kosztów zakwaterowania

Aalsmeer
Work Force Sp. z o.o.