Praca Pakowanie - kompletowanie zamówień - kwiaty i krzewy

Dodano: dzisiaj
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Firma Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy oferującą zatrudnienie na terenie Holandii. Działamy od roku 2004 pod numerem KRAZ 855. Działamy przede wszystkim w branży logistycznej oraz produkcyjnej.

Pakowanie - kompletowanie zamówień - kwiaty i krzewy

Veghel
855

Obowiązki

Praca w firmie polega na zbieraniu i kompletowaniu zamowien, pakowaniu kwiatow, krzewow ozdobnych dla sklepow badz klientow indywidualnych.

Wymagania

Chęć do pracy.

Oferujemy

Główne atuty oferty:
·       TRANSPORT DO HOLANDII GRATIS!
·       BRAK STAWEK WIEKOWYCH!
·       GWARANCJA GODZIN!
·       WYSOKA STAWKA GODZINOWA – 11,25 Euro brutto + dodatki zmianowe
·       PRACA CIĄGŁA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZMIAN
·       DODATEK DO WYNAGRODZENIA ZORGTOESLAG 107,00 Euro/miesiecznie
·       PRACA W SPOKOJNEJ OKOLICY

Dodatkowo oferujemy:
§ Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2/3- osobowych blisko pracy
§ Dojazd do pracy samochodami sluzbowymi
§ Ubezpieczenie
§ Holenderska umowe o prace
§ Opiekę polskojęzyczną koordynatorow w Holandii
§ Możliwość wyjazdu dla par
§ Pomoc przy założeniu BSN-numeru sofi
§ Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)
§ Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu
§ Rekompensaty do kosztów zakwaterowania

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Work Force Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu."