PAKOWANIE Gotowej Żywności - praca za granicą -OD ZARAZ

Wezep
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów. Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy: PAKOWANIE GOTOWEJ ŻYWNOŚCI - praca HOLANDIA - wysokie zarobki - OD ZARAZ Miejsce pracy: Holandia, Wezep Nr referencyjny: NL-PGŻ
Numer referencyjny:NL-PGŻ

Obowiązki

  • pakowanie gotowych dań do spożycia
  • pakowanie gotowych produktów z kurczaka
  • umieszczanie opakowań na palety

Wymagania

  • prawo jazdy
  • język angielski pozwalający na swobodną komunikację
  • certyfikat na heftruck mile widziany

Oferujemy

  • HOLENDERSKA umowę o pracę
  • wynagrodzenie płatne TYGODNIOWO zawsze na czas!!!
  • stawki godzinowe powiększone o dodatek wakacyjny!
  • dodatkowo płatne godziny urlopowe
  • nadgodziny płatne z EXTRA dodatkiem
  • możliwość STABILNEJ współpracy
  • firmowy DOJAZD do i z pracy w Holandii
  • FIRMOWE zakwaterowanie

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o kontakt telefoniczny 518891884, 517362797, 517017884 lub CV przesyłać na adres mailowy.
  • Zapraszamy do kontaktu!
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1