Pakowanie DROBIU - Praca na PRODUKCJI - praca za granicą - BEZ języka!

Boxtel
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja
  • JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów. Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy: Produkcja / Pakowanie DROBIU - praca Holandia - BEZ języka! - DUŻO godzin, Miejsce: Holandia, Boxtel, Ommel, Oss referencyjny: NL-PDR

Obowiązki

  • pakowanie filetów drobiowych
  • etykietowanie pojemniczków
  • układanie na palety

Wymagania

  • chęć do pracy
  • język angielski NIE wymagany
  • prawo jazdy
  • doświadczenie w pracy przy obróbce drobiu

Oferujemy

  • Oferujemy:
  • holenderska umowę o pracę
  • wynagrodzenie płatne TYGODNIOWO zawsze na czas!!!
  • stawki godzinowe powiększone o dodatek wakacyjny!
  • DUŻO godzin
  • dodatkowo płatne godziny urlopowe
  • dodatek za nadgodziny
  • praca w soboty do uzgodnienia
  • firmowe zakwaterowanie
  • DARMOWY dojazd do i z pracy

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o kontakt telefoniczny 518819884, 517017884, 517362797 lub CV przesłać na maila
  • Zapraszamy do kontaktu!
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1