Pakowanie cebulek kwiatowych

Lisserbroek
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • Agencja pracy tymczasowej Seggment Arbeidsbemiddeling BV aktualnie poszukuje pracownikow do prac magazynowych przy cebulkach kwiatowych w Lisserbroek oraz Velserbroek Praca od poczatku GRUDNIA 2023   Witamy w firmie SeggmentW roku 1989 firma Seggment rozpoczęła swoją  działalność w zakresie rekrutacji, selekcji i delegowania pracowników tymczasowych praktycznie we wszystkich branżach. Od tego czasu Seggment jest solidnym partnerem, któremu możesz powierzyć obsadzenie wszystkich wolnych miejsc pracy (w tym pracy na czas określony). Szybko i skutecznie znajdziemy zmotywowanych, kompetentnych i fachowych pracowników do pracy (tymczasowej) w Twojej firmie. Nasi pracownicy są szczegółowo sprawdzeni pod kątem wykonywania wszelkich możliwych prac i dlatego zawsze są idealnie dopasowani do profilu poszukiwanego stanowiska. To właśnie oni stanowią podstawę Twojego i naszego sukcesu

Obowiązki

  • Roznego rodzaju prace magazynowe
  • Obsluga maszyn pakujacych
  • Pakowanie
  • Zbieranie zamowien

Wymagania

  • Język angielski lub holenderski
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy

  • Pelen wymiar godzin plus nadgodzinymiedzy 40 a 60 godzin tygodniowo
  • Stawka €13,27 wyplaty tygodniowe na poziomie 500-650e brutto
  • Nadgodziny platne - 120% , 140% oraz 200%
  • Darmowy transport do pracy
  • Kierowcy otrzymuja dodatek 6,65€ za kazdy dzien pracy. (25-30e tygodniowo)
  • Dodatek wakacyjny oraz urlopowy