Pakowanie art. kosmetycznych! Praca od zaraz! Dla każdego!

Radomsko
Umowa zlecenie27 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka, produkcja, kontrola jakości

Wstęp

  • APT HSS WORK (certyfikat nr 22915) dla swojego klienta z branży kosmetycznej poszukuje pracowników do czynności pomocniczych przy pakowaniu!

Obowiązki

  • układanie produktów na paletach
  • praca przy linii produkcyjnej związana z pakowaniem kosmetyków
  • tworzenie zestawów promocyjnych
  • etykietowanie produktów
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • dostępność do pracy 3 zmianowej
  • sprawność i zręczność manualna

Oferujemy

  • ekspresowe zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
  • stawkę godzinową 27,70 zł brutto + dodatek za godziny nocne!
  • BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWICZY Z PIOTRKOWA, BEŁCHATOWA, PAJĘCZNA I OKOLIC
  • możliwość przejścia po okresie próbnym do zakładu pracy
  • stałą opiekę konsultanta również na terenie zakładu
  • trzy zmianowy system pracy

Dodatkowe informacje

  • Miejsce pracy - KLESZCZÓW
  • Zapewniamy bezpłatny transport pracowniczy z: Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Radomska, Pajęczna i okolic!
  • Rekrutację prowadzi Patryk - tel. 511-428-385, patryk.lukomski@hssgroup.pl