Niemiecka firma zatrudni osoby do pracy w Niemczech w zakładzie mięsnym na stanowisko pakowaczki/pakowacza.

Praca głównie dla kobiet (dla mężczyzn mamy mniej etatów)

Pakowaczka/Pakowacz

Birkenfeld

Obowiązki:

Praca polega na pakowaniu na tacki gotowych, surowych wyrobów mięsnych. Stanowisko nie wymaga doświadczenia ani znajomości jęz. niemieckiego (praca w polskojęzycznym zespole).

Jest to praca w temp. od 0C do +2C, przy taśmie, w pozycji stojącej, na 2 zmiany.

Wymagania:

Stan zdrowia pozwalający na pracę w temp. od 0C do +2C w pozycji stojącej.

Oferujemy:

- niemiecka umowa o pracę (pierwsza na 0,5 roku, kolejna na czas nieokreślony)

- opieka polskiego koordynatora

- dla chętnych zakwaterowanie w hotelu robotniczym, odpłatne

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@Lutek - czy podejmując pracę w G.T. możemy liczyć na kursy językowe? Wspominasz, że pracę można dostać bez znajomości języka obcego. Jednak utrudnia to w znacznym stopniu komunikację w obcym kraju. Niektórzy pracodawcy oferują swoim pracownikom udział we wspomnianych przeze mnie kursach, co znacznie ułatwia życie za granicą.

Bartek

Podoba mi się, że GT ma takie proste roboty. Nie wszyscy jesteśmy wykształconymi ludźmi a ci bez studiów też chcą żyć dobrze.

Lutek

Gramolka, poszukaj dobrze. Mają ofertę pracy w Niemczech jako pakowaczka/pakowacz na niemiecką umowę o pracę i bez języka i doświadczenia.