Pakowacz magazyn kurierski blisko granicy grupy pary

Neustrelitz
Umowa o pracę13 €brutto / godz.
Oferta opublikowana22.04.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatuczęść etatu
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca przy rozładunku i załadunku kontenerów z paczkami pocztowymi. TYLKO DLA OSÓB MIESZKAJĄCYCH W SZCZECINIE bądź okolicach! Miejscowość: Neustrelitz (Mecklenburg Vorpommern) 120km od Szczecina. Możliwość podjęcia pracy przez kilka osób (grupy). Obecnie poszukujemy na to stanowisko kilku pracowników dojeżdżających z Polski np. ze Szczecina. (1,5-2 godziny) lub zamieszkujących w okolicach Neustrelitz. Można dojeżdżać jednym autem w kilka osób (gwarantujemy te same zmiany). Pomagamy zorganizować grupy dojazdowe. Wymagane dwa auta na jedną grupę dojazdową.

Obowiązki

  • praca przy pakowaniu paczek w magazynie kurierskim

Wymagania

  • zaświadczenie o niekaralności
  • Auto na dojazdy (1-2 na jedną grupę)

Oferujemy

  • STAWKA 13,50 € brutto/h
  • + 25 % dodatek nocny do stawki podstawowej za pracę od 23:00 do 06:00
  • + dodatek na dojazdy w wysokości do 250 euro/mc netto
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy w oparciu o legalną niemiecka umowę o pracę.
  • czas pracy 25-30 godzin w tygodniu (4 lub 5 dni pracy w tygodniu, w tym niektóre soboty). Istnieje możliwość robienia godzin ponadprogramowych.
  • korespondencja i koordynacja wszelkich formalności w języku polskim.

Benefity

Parking dla pracowników
Dofinansowanie dojazdów do pracy

Dodatkowe informacje

  • PRACA BEZ ZAKWATEROWANIA!
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1