OSOBA SPRZĄTAJĄCA MULTIKINO- LUBLIN

LUBLIN

Obowiązki:

Utrzymanie w czystości pomieszczeń sal kinowych, pomieszczeń socjalnych, ciągów komunikacyjnych, odkurzanie, mycie przeszkleń

Wymagania:

dokładność, sumienność punktualność

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • terminowe wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienia

Praca w godzinach 6:00-10:00.

Praca obejmuje dni od poniedziałku do niedzieli, wg.grafiku

Praca od zaraz.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel. 694 467 103

M

Mi zniszczyli zdrowie. Mają teraz sprawę w sądzie

Bobson

Ludzie nie idzcie tam!!!! Mobing pełną gębą. Wykorzystują ludzi niepełnosprawnych każąć im robić niepłatne nadgodziny bo nie ma ludzi. Zamiast urlop rehabilitacyjny ludzi musza pracować za darmo nadgodziny. W dodatku oszukują ludzi niepełnospranych na czas pracy. Tą firmą powinna zająć się inspekcja pracy. Jest tragedia. Obserwuje tą firme od dłuższego czasu w kilku miejscach. W Poznańskim i Inowrocławskim szpitalu tragedia!

Przemo

Pracowalem jako sprzatacz obiektu basen w tej firmie na nockach na termach maltanskich w poznaniu 3000 netto umowa pelen etat super atmosfera wspaniali wspolpracownicy mozliwosc awansu premie kasa zawsze na czas nawet czasem wczesniej !!!