Zatrudnimy w stabilnej firmie górniczej działającej w strukturach Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. dozór elektryczny

Osoba dozoru ruchu elektrycznego
Jastrzębie-Zdrój
Doz/el/DTGP/20

Obowiązki
Praca w systemie zmianowym, zarządzanie zespołem ludzi, podejmowanie samodzielnych decyzji.

Wymagania
Wykształcenie min. średnie kierunkowe,  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pod ziemią, zatwierdzenie OUG , mile widziane uprawnienie Sep i kurs dla nie ratowników,

Oferujemy
Praca w stabilnej firmie górniczej z wieloletnim doświadczeniem będącej w strukturach Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. oferującej między innymi :
- umowę o pracę z bardzo dobrym wynagrodzeniem oraz dodatkowo 14 pensja i Barbórka
- wszystkie przywileje górnicze
- dodatkowy urlop zdrowotny i wczasy pod gruszą
- dojazdowe wypłacane za każdy przepracowany dzień
- objecie programem emerytalnym PPE
- darmowe kursy podnoszące kwalifikacje (możliwość rozwoju i awansu)
i wiele innych...…..

Wszystkie szczegółowe warunki umowy zostaną ustalone indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Zapraszam do aplikowania, powodzenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Administratorem danych jest PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY SZYBÓW S.A. z siedzibą w Tarnowskie Góry 42-600, ul. Hutnicza 5-9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. W każdym czasie może Pan/Pani cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pbsz@jswpbsz.pl.
Obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO - PBSZ SA spełnia poprzez informacje zawarte na stronie internetowej www.jswpbsz.pl- zakładka RODO.
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.