Order picker – zbieranie zamówień

Ajaccio
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Order picker – zbieranie zamówień Miejsce pracy: Baléone / Ajaccio, Korsyka, Francja

Obowiązki

  • kompletowanie zamówień
  • praca w chłodni z ujemnymi i dodatnimi temperaturami
  • praca na formularzach zamówień w języku francuskim

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie oraz dobra organizacja miejsca pracy
  • znajomość języka francuskiego

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej
  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość uzyskania pomocy w organizacji transportu do Francji

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praktyka@europajob.pl
  • Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych:
  • Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1