Opiekunka do Seniorki w Niemczech

Röhrnbach
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • START: 24.04.2024 STAWKA: 1920 EUR/MSC Netto Poszukujemy doświadczonej opiekunki dla Pani Brygidy lat 93, mieszkającej z mężem (nie do opieki). Seniorka potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach z powodu demencji, trudności w chodzeniu, inkontynencji i problemów ze słuchem.

Obowiązki

  • Pomoc przy higienie osobistej
  • Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
  • Dotrzymywanie towarzystwa, wspólne rozmowy itp.

Wymagania

  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • Znajomość języka Niemieckiego na poziomie dobrym
  • Czynne prawo jazdy

Oferujemy

  • Pokój z własną umywalką
  • Wi-Fi i telewizor
  • Dom znajduje się w cichej dzielnicy mieszkalnej z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej.