Opiekunka do osoby starszej w Niemczech
Berlin
NIEM_283A

Nasz podopieczny:

Miejsce wyjazdu: Berlin

Opieki potrzebuje: Pani Eleonora (rocznik 1925, 72 kg, 164 cm wzrostu)

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla starszej Pani Eleonory mieszkającej w Berlinie.

Podopieczna jest miłą, 90-letnią, starszą Panią, która z racji swojego wieku nie radzi już sobie z prowadzeniem domu. Potrzebuje też dużo i wsparcia i zrozumienia ze strony opiekunki, ponieważ cierpi na depresję, Alzheimera oraz demencję. Oprócz tego ma problemy z sercem oraz ciśnieniem.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki będzie należało prowadzenie domu, drobne czynności porządkowe, robienie zakupów a także przygotowywanie posiłków.

Podopieczna potrzebuje również wsparcia podczas czynności higienicznych zarówno rano jak i wieczorami, pomocy podczas ubierania. Dodatkowo zmiana pielucho – majtek oraz czuwanie w nocy.

Wymagania:

Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie dobrym, doświadczenia i zaangażowania w powierzone obowiązki. Kandydatka musi być osobą niepalącą.

Oferujemy:

  • Zarobki 1200 euro miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5902 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Gal anonim

Gowork! No nareszcie to jakoś wygląda! Super, że jeszcze przed świetami!

Anonimowy

Nowa odsłona strony jest o wiele lepsza niż poprzednia

nieśmiały

Super firma, super atmosfera