Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Wstęp

  • CENTRUM JĘZYKOWE KONIK Magdalena Kopacz to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Koniecznie sprawdź nas na: pracadlaopiekunek24.pl !!! DUŻA BAZA OFERT GRUDNIOWYCH Każda opiekunka która się zgłosi ma gwarancję zatrudnienia i otrzyma PREMIĘ ŚWIĄTECZNĄ Zlecenie dla opiekunki Miejsce pracy: Niemcy Burladingen 72393 Wynagrodzenie: 1900eu+ premia świąteczna Termin wyjazdu: 04.12 Ogólny opis: Na tym zleceniu wnikliwej opieki wymaga kobieta; 80 lat, 60 kg, 165 cm wzrostu. Sympatyczna i bardzo serdeczna osoba. Seniorka zmaga się z początkującą demencją, chorobami serca i osteoporozą. Jest częściowo inkontynentna. Porusza się za pomocą rolatora. Podopieczna mieszka razem z mężem, senior ma 83 lata, jest osoba sprawną - nie wymaga opieki. Małżeństwo zamieszkuje dom jednorodzinny, dla opiekunki przygotowano przestronny pokój z łazienką. Dostęp do internetu, tv i radia.

Obowiązki

  • - prowadzenie domu
  • - pomoc w codziennych czynnościach.
  • - dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu.

Wymagania

  • - znajomość języka na poziomie dobrym
  • - doświadczenie w opiece
  • - dyspozycyjność

Oferujemy

  • * Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego
  • * Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie AOK
  • * Premie na Święta
  • * Zwrot kosztów podróży lub transport
  • * Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
  • * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

Dodatkowe informacje

  • KONTAKT:
  • 534 603 100-CZYNNY 24H
  • 731 913 716
  • 570 718 736
  • 794 935 437
  • LUB
  • - wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
  • pracujemy w dni robocze od 8 do 16