Praca Opiekun,Opiekunka osoby starszej.

Dodano: 16.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
1400 - 1500 € / miesiąc
Rekrutacja zdalna
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy opiekunki do osob starszych.

Opiekun,Opiekunka osoby starszej.
Niemcy

Obowiązki

  • opieka nad osoba starsza
  • przygotowywanie posiłków
  • przygotowywanie/podanie leków
  • porządkowanie mieszkania
  • pomoc przy zakupach, wizytach u lekarza

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • wyrozumiałość i cierpliwość
  • czynne prawo jazdy kat B
  • Nasza firma zapewnia szeroki wachlarz ofert pracy na terenie całych Niemiec .
  • Każde zlecenie jest inne, co daje możliwość wyboru osobom zarówno z dobrym, jak i słabszym poziomem języka niemieckiego.
  • Staramy się dopasować zlecenie do poziomu doświadczenia i umiejętności językowych opiekunki
  • Pamiętaj, że nasza firma jest z Tobą w kontakcie podczas wyjazdu, a Twój opiekun z działu rekrutacji udzieli Ci pomocy w każdej sytuacji.
  • Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu:  +49 1514 5409452

Oferujemy

  • ZAROBKI  - 1400-1500 euro netto
  • darmowe zakwaterowanie
  • niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony
  • niemieckie ubezpieczenie
  • Dodatek na urlop i na Święta Bożego Narodzenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."