Praca Opiekun / Opiekunka os. starszych Niemcy - Chemnitz

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
Rekrutacja zdalna

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz  ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie. Obecnie nasz partner posiada 18 swoich oddziałów na terenie całych Niemiec.

Opiekun / Opiekunka os. starszych Niemcy - Chemnitz
Chemnitz

Obowiązki

  • Sprawowanie opieki na osobą starszą w domu opieki
  • Pomoc przy jedzeniu, ubieraniu i rozbieraniu
  • Pomoc w porannej i wieczornej toalecie
  • w zakres obowiązków NIE wchodzi sprzątanie oraz gotowanie

Wymagania

  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy
  • Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia, cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy

  •          umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą
  •          długoterminową współpracę
  •          bezpłatne zakwaterowanie
  •          stawkę godzinową 11,60 €/h
  •          dieta 5 - 6 €/h
  •          punktualne wypłaty
  •          opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  •          wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie itp).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres email Aplikuj
w tytule „ Opieka Niemcy imię + nazwisko”

”Kontakt telefoniczny od PN- PT od 09:00-16:00 pod nr Tel:
34 350 21 59 lub 884 375 335

www.soberka.pl

* Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Pośrednictwo Pracy Soberka., ul. Drzymały 11 46-300 Olesno (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9389 ). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie firmie danych osobowych jest dobrowolne.

* Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Chemnitz
Pośrednictwo Pracy Soberka