Opieki wymaga seniorka 98 l zlecenie z podstawami niemieckiego

Würzburg
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna, opieka

Wstęp

  • Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz www.pracadlaopiekunek24.pl Od 2010 roku specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania" Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!! POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORKI nr: 3051 Miejsce pracy: Niemcy , Igersheim 97999 Termin wyjazdu: od 21.11 Wynagrodzenie: 1300€ msc (podstawy niemieckiego ) Ogólny opis: Opieki wymaga seniorka 98 lat, 64kg, choruje na demencje i jest po wylewie, ma problemy z ciśnieniem, porusza się z pomocą rolatora, ma do dyspozycji lift do wanny. Wymaga twojej pomocy w higienie, w ubieraniu, w prowadzeniu domu oraz zakupach. Nie ma wstawania nocnego Do pomocy Przychodzą pielęgniarki

Obowiązki

  • -prowadzenie domu,
  • -zakupy,
  • -pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,
  • -wspólne aktywne spędzanie czasu.

Wymagania

  • - język niemiecki podstawowy
  • - doświadczenie w opiece
  • - dyspozycyjność
  • - chęć i gotowość do wyjazdu

Oferujemy

  • * Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego
  • * Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie AOK
  • * Premie na Święta
  • * Zwrot kosztów podróży lub transport
  • * Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
  • * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

Dodatkowe informacje

  • KONTAKT:
  • tel: 570 718 736
  • tel: 731 913 716
  • tel: 794 935 437
  • tel: 534 603 100 – czynny 24h
  • Lub wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy!)
  • pracujemy w dni robocze od 8 do 16
  • Zapraszamy!