Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Opieka nad sympatyczną panią Lore, zlecenie z komunikatywnym niemieckim

ikona Mühlacker
ikona Dodano: 08.08.2022
ikona Umowa zlecenie
ikona Pełny etat

Opieka nad sympatyczną panią Lore, zlecenie z komunikatywnym niemieckim
Miejsce pracy: Mühlacker
Numer referencyjny: 16879

Nasz podopieczny

Pani Lore ma 91 (155 cm, 45 kg) i posiada II stopień opieki. Podopieczna mentalnie cierpi na początkującą demencję, mimo to dobrze orientuje się w miejscu i czasie, osoby rozpoznaje, a komunikacja z nią przebieg sprawnie. Pani bardzo lubi rozmawiać z innymi, noce zwykle przesypia, ponieważ przyjmuje leki nasenne, budzi się rzadko. Seniorka choruje na cukrzycę i zaburzenia rytmu serca, jest też ogólnie osłabiona ze względu na swój zaawansowany wiek. Porusza się przede wszystkim na wózku inwalidzkim, choć na miejscu jest również rollator - pani trzeba pomagać w transferze. Seniorka jest kontynentna, ale asekuracyjnie korzysta z pampersów oraz wkładek, wymaga też wsparcia w codziennych czynnościach związanych z higieną, ubieraniem czy prowadzeniem gospodarstwa domowego. Podopieczna mieszka sama, w okolicy jest sklep, przychodzi do niej pflegedienst oraz pomoc domowa, na miejscu jest również dostępny rower. Opiekunka ma zapewniony oddzielny pokój z dostępem do internetu.

Obowiązki

•   prowadzenie gospodarstwa domowego + zakupy
•   pomoc w ubieraniu, higienie i pielęgnacji ciała
•   pomoc przy wstawaniu i przesiadaniu się na wózek
•   wsparcie w codziennych czynnościach
•   dotrzymywanie towarzystwa podopiecznej

Wymagania

•   komunikatywna znajomość języka niemieckiego
•   doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
•   mile widziane referencje
•   osoba niepaląca
•   szczepienie przeciw covid-19

Oferujemy

•   stawka 1450€ NETTO / miesiąc
•   bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
•   jasne warunki współpracy
•   gwarancję pokrycia kosztów podróży
•   zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
•   pomoc prawną, językową i medyczną

Legalna praca

Przejrzysta umowa

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zorganizowany transport

Opieka polskiego koordynatora

Jak wygląda rekrutacja?

Wyślij swoje zgłoszenie

Rozmowa z rekruterem

Podpisanie dokumentów

Przedstawienie oferty

Oczekiwanie na akceptację

Wyjazd do pracy w Niemczech

Kursy języka niemieckiego

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.

3 tygodnie

180 h

Zakwaterowanie

Wyżywienie

Koszt kursu:
3490 zł
BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Zobacz więcej: www.opiekunka.gowork.pl

Klauzula informacyjna więcej
ikonaMühlacker
GoWork.pl