Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Opieka nad 83 letnią panią po wylewie - praca z komunikatywnym niemieckim

ikona Solingen
ikona Dodano: 07.08.2022
ikona Umowa zlecenie
ikona Pełny etat

Opieka nad 83 letnią panią po wylewie - praca z komunikatywnym niemieckim
Miejsce pracy: Solingen
Numer referencyjny: 16884

Nasz podopieczny

Podopieczna ma 83 lata (160 cm, 85 kg) i jest po przebytym wylewie, co w dużym stopniu miało wpływ na jej obecny stan zdrowia. Pani ma demencję, bywa mentalnie zagubiona i przede wszystkim gubi się w czasie, poza tym jest zapominalska, ale ma przy tym miłe i spokojne usposobienie, potrzebuje jednak trochę czasu na oswojenie się z nową osobą. Seniorka do niedawna była częściowo sparaliżowana, aktualnie odzyskuje siły i jest w stanie samodzielnie wykonać kilka kroków, wstaje z pomocą poręczy, ale porusza się zwykle na wózku. Podopieczna choruje na COPD i jest częściowo inkontynentna w zakresie moczu, wymaga wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, w tym w utrzymaniu prawidłowej higieny i pielęgnacji ciała. Pani mieszka razem z córką, która jest aktywna zawodowo i nie wymaga opieki. Opiekunka ma zapewniony oddzielny pokój do własnej dyspozycji.

Obowiązki

•   prowadzenie gospodarstwa domowego dla siebie i podopiecznej
•   pomoc w ubieraniu, higienie i pielęgnacji ciała
•   pomoc przy wstawaniu i przesiadaniu się na wózek
•   wsparcie w codziennych czynnościach
•   dotrzymywanie towarzystwa starszej pani

Wymagania

•   komunikatywna znajomość języka niemieckiego
•   doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
•   mile widziane referencje
•   mile widziana osoba niepaląca

Oferujemy

•   stawka 1500€ NETTO / miesiąc
•   bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
•   jasne warunki współpracy
•   gwarancję pokrycia kosztów podróży
•   zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
•   pomoc prawną, językową i medyczną

Legalna praca

Przejrzysta umowa

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zorganizowany transport

Opieka polskiego koordynatora

Jak wygląda rekrutacja?

Wyślij swoje zgłoszenie

Rozmowa z rekruterem

Podpisanie dokumentów

Przedstawienie oferty

Oczekiwanie na akceptację

Wyjazd do pracy w Niemczech

Kursy języka niemieckiego

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.

3 tygodnie

180 h

Zakwaterowanie

Wyżywienie

Koszt kursu:
3490 zł
BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Zobacz więcej: www.opiekunka.gowork.pl

Klauzula informacyjna więcej
ikonaSolingen
GoWork.pl