Operator wózka wysokiego skladu - Reachtruck

Oss
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Firma Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy oferującą zatrudnienie na terenie Holandii.Działamy od roku 2004 pod numerem KRAZ 855.Działamy przede wszystkim w branży logistycznej oraz produkcyjnej.
Numer referencyjny:855

Obowiązki

  • Podstawową działalnością firmy jest magazynowanie, dystrybucja i transport
  • Temperatura waha się od plus 7 do -18stopni Celsjusza

Wymagania

  • Certyfikat na wozek wysokiego skladu (reachtruck)
  • Minimum roczne doswiadczenie w skladowaniu do 11 metrow (preferowane z kamerka)

Oferujemy

  • Główne atuty oferty:
  • TRANSPORT DO HOLANDII GRATIS!
  • GWARANCJA GODZIN!
  • STAWKA GODZINOWA - 13-17 Euro brutto
  • PRACA CIĄGŁA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZMIAN
  • DODATEK DO WYNAGRODZENIA ZORGTOESLAG 123,00 Euro/miesiecznie

Dodatkowe informacje

  • Dodatkowo oferujemy:
  • Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2/3-osobowych blisko pracy
  • Dojazd do pracy samochodami służbowymi
  • Ubezpieczenie
  • Holenderską umowę o prace
  • Opiekę polskojęzyczną Flexsupport w Holandii
  • Pomoc przy założeniu numeru BSN/SOFI
  • Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)
  • Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu
  • Rekompensaty do kosztów zakwaterowania
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1