Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Operator wózka widłowego-Z zakwaterowaniem i Ubezpieczeniem

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna
ikona 9200 - 11300 zł / miesiąc
ikona Rekrutacja zdalna

Operator wózka widłowego-Z zakwaterowaniem i Ubezpieczeniem
Erkheim

ŁĄCZYMY IDEALNIE

Dla naszego Kontrahenta z branży wyposażenia domu poszukujemy osób na stanowisko:
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Kammlach- Bawaria

OFERUJEMY:

  • Stawkę godzinową- 12,50 EUR brutto/ h
  • Szkolenie wprowadzające
  • Oferujemy pomoc w organizacji transportu do Niemiec
  • Wsparcie polskich brygadzistów i koordynatorów
  • Polski zespół w pracy
  • Opieka Medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Możliwość poboru zaliczki
  • Transport do pracy busami firmowymi lub autami w systemie składkowym
  • Zapewniamy zakwaterowanie
  • Dofinansowanie do ciepłych posiłków w trakcie pracy
  • Premie wakacyjne oraz świąteczne
  • 75EUR za święta wypadające w dni robocze

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

ZADANIA:

  • Układanie przednie i boczne towarów na magazynie

PRACA W SORTOWNI KURIERSKIEJ: SKANOWANIE I ROZŁADUNEK PACZEK

POLSKI KOORDYNATOR

ZAKWATEROWANIE

DŁUGO – I KRÓTKOTERMINOWE KONTRAKTY

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości.

CV bez ww. klauzuli nie mogą być rozpatrywane w procesie rekrutacji teraz lub w przyszłości.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaErkheim
Ideal Work Sp. z o.o.