Operator wózka widłowego z UDT

Jelcz-Laskowice
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa06.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Instore Solution Services Polska UA Sp. z o.o. - jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 15486), która zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie pracy tymczasowej. Oferujemy pracę w zakładzie zajmującym się produkcją tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Produkcja elementów z tworzyw sztucznych - części do pralek, lodówek (duży sprzęt AGD), dozowników medycznych, przemysł motoryzacyjny, przemysł tekstylny.

Obowiązki

  • praca przy produkcji - sortowanie i rozkładanie towaru,
  • załadunek i rozładunek,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

  • wymagane uprawnienia (certyfikat UDT),
  • sprawność fizyczna i motywacja do pracy,
  • przejście badań lekarskich,
  • dla osób poza RP – biegła znajomość języka polskiego.

Oferujemy

  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • stawka wynosi od 31.20 zł/h brutto,
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia na konto bankowe,
  • praca zmianowa po 8 godzin + nadgodziny,
  • odzież robocza jest zapewniona.

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
  • Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1