operator wózka widłowego w odlewni żelaza

Frankfurt nad Menem
Umowa o pracę18-22 €brutto / godz.
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Obowiązki

  • PRACA DLA WIODACEGO LIDERA BRANZY MOTORYZACYJNEJ
  • Odlewnia żelaza
  • Stawka: 15,53€+dodatki (18,00 brutto) + co 6 tyg podwyżka o 1€ przez 9 miesięcy koncowa stawka 22,28e brutto + dodatki
  • Operator wózka widłowego
  • Znasz dobrze język niemiecki?
  • Nie masz doświadczenia ale znasz język i chcesz zdobywać nowe umiejętności?
  • Świetnie trafiłeś! Robimy darmowe uprawnienia!
  • Oferujemy:
  • Śliczne w pełni wyposażone zakwaterowania. Pokoje 1os i 2os - 75e/msc !
  • Pracę stałą
  • Umowa niemiecka. Kontrakt z gwarancją godzin
  • Dla chętnych spoooro nadgodzin!
  • Polskojęzyczny koordynator (równy gość!)
  • Zeitkonto tylko 10godz/msc – max do 70
  • Co najważniejsze, Atrakcyjne stawki!
  • To nie są obiecanki macanki, tylko stawki zgodne z taryfikatorem EG!
  • Zapraszamy do kontaktu