Umowa o pracę34-36 €brutto / godz.
Oferta opublikowana01.05.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Brukarza w renomowanej firmie budowlanej w Szwajcarii! Poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów, gotowych do pracy przy projektach drogowych i infrastrukturalnych. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku. Jeśli masz doświadczenie w układaniu kostki brukowej i chcesz podjąć nowe wyzwania, dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki

  • Przygotowanie podłoża - Usuwanie starych warstw, wyrównywanie i zagęszczanie terenu, który ma być wybrukowany
  • Układanie kostki brukowej - Precyzyjne układanie kostki zgodnie z projektem, zapewnienie równości i estetyki nawierzchni
  • Cięcie kostki brukowej - Dostosowywanie rozmiarów kostki do kształtów i rozmiarów wymaganych w projekcie przy użyciu odpowiednich narzędzi
  • Zapewnienie odprowadzenia wody - Projektowanie i realizowanie odpowiednich spadków oraz systemów drenażowych, aby zapewnić prawidłowe odprowadzanie wody opadowej

Wymagania

  • Prawo jazdy (mile widziany własny transport)
  • Komunikatywna znajomość niemieckiego
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Dieta zależna od poziomu doświadczenia oraz znajomości języka obcego
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Umowa na szwajcarskich warunkach
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Dodatkowe informacje

  • CV prosimy przesyłać w języku niemieckim
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1