Operator wózka widłowego - praca bez znajomości języka!

Baruth
Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa17.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Obowiązki

  • Praca na wózkach widłowych frontowych/
  • wysokiego składu/długie widły do 4,5 t
  • Rozładunek/załadunek ciężarówek/praca na magazynie
  • Praca na 3 zmiany w różnych miejscowościach:
  • Baruth/Mark/ (przy granicy z Polską),
  • Sinzing (okolice Regensburga)

Wymagania

  • Doświadczenie jako operator wózków widłowych
  • Mile widziana znajomość języka
  • niemieckiego/angielskiego ale nie wymagana
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Wymagany samochód na dojazdy do pracy
  • Wymagane uprawnienia na wózek polskie lub niemieckie

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stawka od 14,00€ brutto/h, w zależności od doświadczenia
  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie)
  • Bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
  • Praca w dynamicznym środowisku, sprzyjającym aktywności fizycznej