Operator wózka widłowego/komisjoner w Niemczech

Poczdam
Umowa o pracę2 400-2 900 €brutto / mies.
Oferta opublikowana17.06.2024
Oferta wygasa22.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio dla producenta napoji bez agencji i polskich podwykonawcow. Niemiecki producent napoji obecnie poszukuje jednego pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER / Staplerfahrer (wozkowy) Komisjoner Miejsce pracy: Potsdam

Obowiązki

  • prace przy napojach i prace magazynowe
  • ukladanie i komisjonowanie, jazda wozkiem widlowym
  • wdrazanie i szkolenie zapewnione

Wymagania

  • niemieckie lub europejskie uprawnienia na wozki widlowe - Staplerschein
  • praca na magazynie / komisjonowanie i kompletowanie zamowien napoi
  • wymagany jezyk niemiecki: mocne podstawy

Oferujemy

  • PRACA DLA OSOB Z OKOLIC POTSDAM/BERLIN (Spandau,Charlottenburg)
  • brutto ok 2400 do 2500€ brutto na start (po okresie probnym mozliwa podwyzka 2600€) w zaleznosci od klasy podatkowej + dodatki za prace nocna, soboty i niedziele extra platne 25%
  • 3 rozne zmiany: 6-15 lub 12-21 lub 21-6
  • darmowy masaz raz w miesiacu
  • 100€ premii co miesiac dyspozycyjnosc
  • ubrania robocze i buty
  • 3 ZMIANY, nocki extra platne 25 proc
  • możliwe nadgodziny extra platne
  • szkolenie i wdrozenie 2-3 tygodnie
  • extra premia swiateczna: 2 razy w roku po 600€.

Dodatkowe informacje

  • Prosze o CV z dopiskiem 'Operator wozka widlowego Potsdam'
  • na kandidaten.lager@gmx.de
  • Kontakt: +48 664998583