Praca OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO I WJO

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Agencja Zatrudnienia e-work HR Company Poland Sp. z o.o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta z branży elektroenergetycznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO I WJO
Łódź

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie towaru
  • Konfekcja kabli, przewodów
  • Kompletacja osprzętu elektroinstalacyjnego
  • Przygotowanie i zabezpieczenie ładunku do transportu
  • Kompletacja towarów wg specyfikacji zamówienia klienta

Oczekiwania:

  • Zaangażowanie do pracy
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym
  • Gotowość do pracy w magazynie otwartym
  • Uprawnienia na wózki widłowe IWJO - warunek konieczny
Mile widziane
  • Znajomość branży elektrycznej będzie dodatkowym atutem
  • Wskazane doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracy
  • miłą atmosferę w miejscu pracy pracę w zgranym, ambitnym zespole.

Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company z siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”.

Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.