Operator wózka widłowego

Regenstauf
Umowa o pracę2 100-2 300 €brutto / mies.
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa18.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • Stanowisko: Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Regensburg/ Bawaria

Obowiązki

  • praca dla browaru
  • komisjonowanie za pomoca wózka widłowego
  • transport palet z piwem za pomocą wózka widłowego
  • rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego (wózki widłowe czołowe, wózki długie)
  • podstawowa znaj. języka niemieckiego
  • samodzielna praca
  • uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

  • praca od zaraz
  • wynagrodzenie 2.050,-€ netto + dodatki
  • zatrudnienie na niemiecką umowę, przez niemiecka Agencje pracy
  • pokoj 1-os. zapewnia Agencja
  • dopłata do pokoju ze strony pracownika 200,-€/mies.

Dodatkowe informacje

  • Aplikacje prosze skladac na:
  • E-mail:info@quickjobs.de
  • Tel.+49 151 222 84642 (tez Whatsapp)
  • Tel.+49 36949 124901
  • Tel.:+48 573 56 9853