Operator produkcji

Ostrów Wielkopolski
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Operator produkcji

Obowiązki

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • sprawowanie nadzoru nad pracą maszyn
  • wykonywanie napraw i konserwacji maszyn
  • monitorowanie wskaźników produkcyjnych
  • wykrywanie usterek i ich przyczyn
  • przestrzeganie instrukcji i przepisów obowiązujących na terenie zakładu

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy jako operator produkcji
  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dokładność

Oferujemy

Zagwarantujemy Ci:

  • korzystną stawkę
  • pozytywną atmosferę pracy
  • szkolenie wdrożeniowe
  • realizację zadań umożliwiających rozwój kompetencji zawodowych
  • interesujące zadania