OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ / praca od zaraz

Apeldoorn
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Dla naszego klienta poszukujemy operatora prasy krawędziowej. Firma korzysta z bardzo wszechstronnej prasy krawędziowej Trumpf, która może giąć blachy o grubości do 15 mm i długości do 4000 m.

Obowiązki

  • obsługa pras krawędziowych marki Trumpf
  • ustawianie maszyny, dobór właściwych narzędzi, włączanie programu, korekty w programie, kontrola jakości produktu za pomocą pomiarowych narzędzi
  • materiały ze stali, stali nierdzewnej, aluminium
  • produkcja metalowych elementów do branż m.in. spożywczych bądź automotive
  • praca seryjna jak również pojedyncze sztuki

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych minimum 3 lata
  • umiejętność dokonywania pomiarów za pomocą np. suwmiarki, średnicówki
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • Wypłatę dobrego wynagrodzenia (550 € NETTO tygodniowo);
  • Konto emerytalne w Stipp(+);
  • Zakwaterowanie za pośrednictwem Eming i zgodnie ze standardem SNF (pokój jednoosobowy);
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego;
  • Dobrej jakości odzież robocza;
  • Jedna osoba kontaktowa;
  • Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem ZEM.