Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Operator prasy krawedziowej CNC

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona Rekrutacja zdalna

Dla jednego z Naszych klientow poszukujemy operatorow Cnc prasy krawedziowej.

Operator prasy krawedziowej CNC
Winterswijk

Obowiązki

Obsługa prasy krawedziowej. Praca polega na seryjnej produkcji stalowych elementow.

Wymagania

  • doswiadczenie w zawodzie

  • komunikatywny jezyk angielski lub niemiecki

  • umiejetnosc obslugi maszyn cnc

  • wlasny transport na dojazdy do pracy

  • wlasne zakwaterowanie w okolicach Doetinchem max 30 km

Oferujemy

  • Atrakcyjna stawka godzinowa

  • Mozliwosc zakwaterowania w pokojach 1 osobowych

  • Praca od PON do PT z możliwością nadgodzin

  • Możliwość pracy w systemie rotacyjnym

  • Długoterminowe zatrudnienie

  • Mozliwosc pracy na dzialalnosci gospodarczej

ikonaWinterswijk
Dextron Personeel B.V.