OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ

Kajetanów
Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Firma KH–Kipper Sp. z o.o. producent zabudów na samochody ciężarowe, zatrudni osobę na stanowisko: Operator prasy.

Obowiązki

  • Obsługa prasy krawędziowej.
  • Gięcie blach na krawędziarce.
  • Dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Sumienność, dokładność, dyspozycyjność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym;
  • Wymagane doświadczenie.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1