Operator / Pracownik Produkcji

Drezno
Umowa o pracę3 000-3 420 €brutto / mies.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa09.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika. Ihr Spezialist im Fachkräftebereich! Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy w branży produkcji półprzewodników, której oddział znajduje się w innowacyjnym, wiodącym na świecie centrum technologii, rozwoju i produkcji masek fotolitograficznych - poszukujemy osób na stanowisko: Operator / Pracownik Produkcji

Obowiązki

  • Obsługa i nadzorowanie urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola jakości i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego
  • Organizacja, optymalizacja i ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy

Wymagania

  • Wykształcenia technicznego jako mikrotechnolog i/lub doświadczenia zawodowego w pracy na produkcji przemysłu półprzewodników, mile widziane w pracy w warunkach sterylnych
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego (min. B1/B2)- WARUNEK KONIECZNY
  • Dobrej znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Umiejętności pracy zespołowej, elastyczności, dobrej samoorganizacji
  • Gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym w środowisku produkcji sterylnej
  • Gotowości do podjęcia pracy w okolicach Drezna w Niemczech

Oferujemy

  • Atrakcyjną lokalizację pracy (ok. 100km od granicy Polski)
  • Bezpośrednie i stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę z międzynarodową firmą w branży produkcji półprzewodników
  • Przyszłościową pracę w środowisku high-tech w wiodącym na świecie centrum rozwoju i produkcji najnowocześniejszych masek fotolitograficznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 37.000 – 41.000 € brutto / rok (w zależności od posiadanych kompetencji oraz zaszeregowania Klienta)
  • Dodatkowe benefity takie jak: świadczenia socjalne, w tym dodatek do biletu komunikacyjnego DVB oraz bilet rowerowy, dodatkowy program ubezpieczeniowy, możliwość korzystania z partnerskiej siłowni, szczepień czy masaży
  • Możliwość korzystania z kantyny zakładowej
  • Szkolenia i możliwości rozwoju
  • Gwarantowany urlop wypoczynkowy (30 dni na rok)
  • Szeroka oferta opieki zdrowotnej na miejscu
  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy

Benefity

Dofinansowanie dojazdów do pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1