4 242 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • montaż stelaży siedzisk do foteli samochodowych grupy Volkswagen,
  • różne prace produkcyjne i okołoprodukcyjne,
  • praca zgodnie z instrukcjami oraz udostępnionymi na czas pracy dokumentami,
  • dbanie o porządek i czystość na stanowisku zgodnie ze standardami,
  • po okresie szkoleniowym realizacja norm jakościowych i produkcyjnych,

Nasze wymagania

  • wysoka sprawność fizyczna i manualna,
  • dobry wzrok i spostrzegawczość,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • motywacja i zaangażowanie.

To oferujemy

  • praca w strukturach międzynarodowego koncernu,
  • umowa o pracę,
  • praca w systemie 3-zmianowym, (6-14, 14-22, 22-6),
  • wynagrodzenie miesięczne: 4242zł brutto,
  • premia frekwencyjna,
  • premia kwartalna,
  • dodatki wakacyjne i świąteczne,
  • bonus do 400 zł za polecenie znajomego.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1