Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Operator maszyn pakujących

Obowiązki

  • Pakowanie pieczywa oraz wyrobów cukierniczych na maszynie pakującej
  • Przygotowywanie urządzeń i narzędzi do pracy
  • Prawidłowa eksploatacja przydzielonych maszyn i urządzeń
  • Pobieranie i dostarczanie materiałów potrzebnych do produkcji
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały eksploatacyjne do działu zakupów
  • Prawidłowe oznaczanie produktów
  • Pomoc przy krojeniu i przygotowywaniu pieczywa do pakowania
  • Utrzymanie w częstości urządzeń, narzędzi oraz stanowiska pracy
  • Regularne uzupełnianie dokumentacji i formularzy
  • Pomoc w przygotowaniu i sporządzaniu comiesięcznych inwentaryzacj

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane)

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Opieka medyczna
  • Niezbędne narzędzia pracy

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1