Operator maszyn CNC z językiem niemieckim BAWARIA.

Bischberg
Umowa o pracę18 €brutto / godz.
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje : Operator maszyn CNC z językiem niemieckim

Obowiązki

  • obsługa maszyny CNC
  • obsługa maszyny CNC do Nestingu
  • obsługa frezarki CNC firmy HOMAG
  • brak konieczności programowania
  • praca przy materiałach drewnianych
  • praca na dwie zmiany

Oferujemy

  • stawkę 17-18€ brutto/h + 40€ diety za każdy przepracowany dzień
  • niemiecka umowe o pracę na czas nieokreślony
  • zwrot kosztów pierwszego przejazdu oraz dodatki świąteczne i urlopowe
  • zakwaterowanie w pokojach jedno- lub dwuosobowych
  • stabilne zatrudnienie oraz pełny pakiet ubezpieczeń
  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • stawka godzinowa uzależniona od znajomości języka niemieckiego

Wymagania

  • język niemiecki na poziomie minimum A2-B1
  • własne auto
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1