Umowa o pracę18-21 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa28.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis stanowiska

  • praca jako operator maszyn CNC, toczenie, ze sterowaniem
  • Siemens 840 D oraz Heidenhain
  • kontrola jakości wykonanych detali
  • praca na 3 zmiany
  • praca w okolicach Meerane (08393), Schmölln (04626),
  • Hohenmölsen (034441), Geretsried (82538), Memmingen (08331)

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość niemieckiego ( min. A2)
  • doświadczenie kierunkowe bądź w branży metalowej
  • przy obróbce/toczeniu metali
  • mile widziana znajomość programowania
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • samochód na dojazdy do pracy (wymóg konieczny)

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie 18-21€ brutto/h +dieta 20€
  • zapewnione zakwaterowanie (odpłatnie)
  • opiekę nad nowymi pracownikami
  • bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
  • stabilne zatrudnienie zapewniające długoterminową perspektywę zawodową
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1