Operator lasera

Ostrów Wielkopolski
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Operator lasera

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • obsługa lasera zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • ustalanie właściwych parametrów
  • wykonywanie obróbki według instrukcji
  • praca w zgodzie z wyznaczonym harmonogramem
  • przestrzeganie regulaminu firmy

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • min. kilkuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wyształcenie min. średnie albo zawodowe
  • terminowość
  • samodzielność
  • punktualność

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki adekwatne do doświadczenia
  • możliwość podjęcia współpracy na stałe
  • pakiet atrakcyjnych benefitów
  • zgrany zespół
  • przejrzyste zasady premiowania