Operator Gietarki,Lasera,Plazmy

Magdeburg
Oferta opublikowana04.04.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Firma PERCONI GmbH zajmująca się branża specjalistyczna chętnie nawiąże współprace z ambitnymi ludźmi stawiającymi na rozwój w branży Metalowej . Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych pracowników w okolicy Magdeburga .

Obowiązki

  • Obsługa Giętarek/Lasera/Plazmy
  • Trumpf , Amati , Salvagnini , Mitsubishi Electrick , Amada
  • Wykonywanie pomiarów
  • Dbałość o stanowisko pracy
  • Czytanie rysunku technicznego

Wymagania

  • Wyksztalcenie techniczne kierunkowe lub pokrewne
  • Doświadczenie minimum 2 lata na stanowisku operatora
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2/3 zmianowym
  • Komunikacja w j. Niemieckim poziom A2/B1
  • Auto na wyjazd

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o stalą Niemiecka umowę o prace z wszelkimi świadczeniami socjalnymi
  • Wynagrodzenie wypłacane do 15 dnia miesiąca
  • Zarobki w przedziale 2900€ do 3100€ netto w zależności od wypracowanych godzin oraz dodatków.
  • Zeitkonto 35 godzin
  • Opiekę Polskiego koordynatora
  • Zapewniamy zakwaterowanie

Dodatkowe informacje

  • Przemyslaw +4915259607427