Operator frezarki lub tokarki CNC - od 3000 E U R NETTO

Monachium
Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Wstęp

  • Niemcy(Cały kraj)Firma Maximus to niemiecka agencja pracy oferująca legalne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach dla pracowników z Polski i innych krajów europejskich.

Opis stanowiska i wymagania

  • obsługa frezarek CNC, tokarek CNC
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • Od kandydata wymagamy doświadczenia na podanym stanowisku
  • podstawowa Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy

  • • Niemiecką umowę o pracę (nieograniczoną), na niemieckich warunkach
  • • Niemieckie ubezpieczenie
  • • Diety (Netto, od 60€) za każdy przepracowany dzień
  • atrakcyjne wynagrodzenie za przepracowany miesiąc
  • • Klarowne i legalne warunki zatrudnienia
  • • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie
  • pracowniczej
  • • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • • Możliwość rozwoju zawodowego
  • • Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością pracy w soboty
  • • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz załatwianiu wszystkich formalności
  • • Miłą obsługę
  • • Brak Zeitkonta
  • • Odzież roboczą
  • • Dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • • Możliwość pobierania zaliczek
  • • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • • Możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych
  • (zależne od pracodawcy), płacone extra + 25% do wypłaty
  • • 25 dni urlopu w roku
  • • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy
  • (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Kontakt

  • Tel. 0049 151 2944 3922
  • Tel. 0049 1516 365 2931
  • Tel. 0049 7171 908 2964
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1