Maximus Personaldienstleistungen GmbH

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Maximus Personaldienstleistungen GmbH

Pracodawca

Aktualność
Witamy Wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o naszej Firmie. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.
Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą atmosfery oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.
Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i jej dobrego imienia. Tego typu treści są pod ochroną prawa i nie możemy pozwolić, by pojawiały się na naszym forum.
Chcemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. Musimy zaznaczyć, że wszystkie treści, które łamią prawo i regulamin  będą archiwizowane przez administratora. https://www.gowork.pl/regulamin

Pozdrawiamy, Maximus
Administrator Nowy wpis

Co sądzisz o atmosferze w firmie Maximus Personaldienstleistungen GmbH? Ile można tam zarobić?

Pracodawca

Aktualność

Pozdrawiamy, Maximus

Zostaw merytoryczną opinię o Maximus Personaldienstleistungen GmbH - Schwäbisch Gmünd

Firma Maximus Personaldienstleistungen GmbH prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Spawacz MAG - od 2900 E U R NETTO, Drezno - Wrzesień 2022
  • Spawacz TIG - od 2900 E U R NETTO, Drezno - Wrzesień 2022
  • Malarz w Niemieckiej firmie, Augsburg - Wrzesień 2022
  • Operator frezarki lub tokarki, Monachium - Wrzesień 2022
  • Spawacz MAG - od 2800 E U R NETTO, Drezno - Wrzesień 2022
  • Spawacz TIG - od 2850 E U R NETTO, Drezno - Wrzesień 2022
  • Operator frezarki lub tokarki CNC - od 2700 E U R NETTO, Monachium - Wrzesień 2022
  • Monter szaf sterowniczych w Niemieckiej firmie, Augsburg - Wrzesień 2022
  • Monter okien, Augsburg - Wrzesień 2022
  • Spawacz MAG, Drezno - Wrzesień 2022

Czy pracujesz w firmie Maximus Personaldienstleistungen GmbH lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Maximus Personaldienstleistungen GmbH