Operator EPT - magazyn z warzywami i owocami

Hoogstraten
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje pracowników magazynowych w firmie importującej świeże owoce i warzywa Miejsce pracy: Meer

Obowiązki

  • przenoszenie towarów z magazynu na produkcję
  • obsługa wózka EPT (na którym można stać)

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego
  • własne zakwaterowanie w okolicy Meer i transport do pracy
  • doświadczenie w pracy na wózku EPT
  • elastyczność i motywacja do pracy
  • gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli będzie to wymagane

Oferujemy

  • belgijska umowa
  • stawka 15,92 euro/h brutto
  • możliwość długoterminowego i stabilnego zatrudnienia

Dodatkowe informacje